Návštěva planetária v Hradci Králové

Tomík přišel ze školky s tím, že byli na výletě v hradeckém planetáriu a že by tam chtěl někdy zajet znovu. No ... po pravdě s tím docela prudil, a tak jsem zavítal na jejich stránky a vytipoval termín na dnešní sobotu. Vrtala mi hlavou možnost objednávky vstupenek, proto jsem je na poslední chvíli objednal a určitě to nebyla chyba! Návštěvníků bylo celkem dost a dalo by se říct, že zaplnili celý sál, proto určitě nejezděte tzv. nablint.

Jeli jsme všichni, tedy já, Blanka, Ondra, Tomík a Klárka.
Pro větší děti určitě doporučuji, program je velmi zajímavý a prezentace dobře udělaná, i když jim při ovládání trošku zadrhávala technika. Malé děti se ale budou nudit! To říkám na rovinu a nakonec je to řečeno i přímo v programu, s dítětem pod 5 let, nebo s autistou kterému to nic neříká, nemá návštěva smysl, ačkoliv bylo pár okamžiků, kdy i Ondra udělal něco na způsob WOW.

V sobotu promítají pohádku "Ptačí ostrov". Klika, že s námi byla Blanka, jinak bych to s Klárkou opravdu nedal, je na to skutečně ještě maličká. Tomík byl spokojen, Ondra se občas dost nudil. Příběh to je "velmi jednoduchý" a vážně intelektuálně nijak nenáročný, herecké výkony taky nijak přesvědčivé, ovšem způsobem projekce to dostává úplně jiný rozměr. Ale i tak to bylo příjemně strávené odpoledne a zajímavý tip na aktivitu s dětmi.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Allowed HTML tags: <img> <a> <em> <strong> <cite> <code> <var> <abbr> <acronym> <kbd> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <blockcode> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <table> <tbody> <thead> <tfoot> <tr> <td> <th> <p>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>.
  • You may link to Gallery2 items on this site using a special syntax.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Je mi to moc líto, ale kvůli spamovacím robotům jsem musel zavést toto nepopulární opatření
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.