Rodina

Lis 13 23:42

Ondra leze - do schodů

Původně jsem chtěl napsat něco o C# a mých pokusech s XAM a Bouncy Castle, ale raději napíšu něco o našem Ondrovi :-).

Lis 29 22:15

Ondra se plazí

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Ondra se konečně ve svých 16 měsících začal plazit a jde mu to docela dobře. Jsme z toho samozřejmě moc nadšení, takovéhle pokroky potřebujeme jako sůl. Jak to že se Ondra začíná plazit teprve teď? Inu, na vině je dětská mozková obrna, konkrétně pravostranná spastická hemiparéza, která vznikla jako důsledek hydrocefalu levé mozkové komory.


Dub 13 19:42

Ondrovy první velikonoce

Dnes si Ondra prožil své první velikonoce. Jeho tatínek dopadl rozhodně lépe, než-li tatínkův tatínek. Inu takový malý pišišvor je skvělá výmluva proč nepít alkohol. Ondrovi se velikonoce náramně líbily, sice jsme byli vyšlohat jen maminku, vojtěchovskou babičku a obě tety, ale příští rok ....


Zář 22 18:35

Změna zaměstnání

2.7.2007 jsem nastoupil do společnosti Stapro s.r.o. jako vývojář do oddělení programování Progress. Zabývám se vývojem lékárenské části našeho nemocničního informačního systému Medea, názvem Panakea. Padla na mě starost o pokladnu, která je graficky nejbohatší součástí Panakey.

Črv 14 03:11

Kontakty

Klára Benáková

Jméno a příjmení
Klára Benáková
Zájmy a záliby
Lumpárny
Lego Duplo
Panenky

Tomáš Benák

Jméno a příjmení
Tomáš Benák
Zájmy a záliby
Lumpárny
Lego - všechno
Rakety, vlaky, letadla
Tablet a gamesy

Ondřej Benák

Jméno a příjmení
Ondřej Benák
Zájmy a záliby
Lumpárny
Dveře, kliky, klíče
Auta
Karel Šíp - všechnopárty
Teorie velkého třesku
Hercule Poirot
Črv 14 02:10

Kupujeme dům

S Blankou jsme se rozhodli, že si pořídíme nějaké bydlení. V plánu jsme měli samozřejmě něco menšího, ale jak je v našem případě zvykem, skončili jsme u něčeho většího a dražšího. To samé se nám stalo s naším rodinným autíčkem, kdy jsme napřed chtěli Fabii ve variantě hatchback a skončili varianty combi s lepší výbavou. To samé se nám stalo u snubních prstenů, kde jsme chtěli vybrat něco levnějšího v rozmezí 5-7 tisíc za oba, ale vzhledem k otřesné kvalitě nabízených prstenů jsme skončili u částky lehce u 10 000.