Prezidentka ČR

Tenhle záznam v blogu je více méně porušení mých zvyklostí nepsat o politice, ale prostě mi to nedá. Denně čtu urážky na prezidenta ČR a ačkoliv nejsem jeho příznivce, už mi vyloženě vadí hnusné a prasácké chování tzv. "demokratů", kteří nesnesou jiný názor, než je ten jejich.

Zaregistroval jsem v poslední době mnoho povyku kolem prezidentských voleb na sousedním Slovensku, zejména kolem kandidátky JUDr. Čaputové. Nemůžu si pomoct, ale poté co pan prezident Kiska de-facto provedl vládní převrat, nemůžu podobné kandidáty, které naší "demokraté" z TOP09, ODS, STAN apod. silně podporují a vydávají nám jako etalon prezidenta, ani cítit. Nevím proč, ale vždycky z nich cítím křivárnu.

Volby prezidenta v ČR byly jako si vybrat mezi "střelím se do levé ruky, nebo se střelím do levé ruky?". Jsem levák, bylo by to pro mě ... velmi špatné. Starý ještěr, co je na hradě versus někdo, kdo nemá názor, moderátorka mu musí v televizní diskuzi napovídat a co nosí falešné brýle ... Sorryjako, ale jako někomu kdo musí nosit brýle celý život mi to přijde jako znak falše. No a z koho si měl člověk vybrat? A pak mě to trklo! Jako mužský šovinista, rasistické bílé xenofobní prase, aspoň takhle by mě třeba starosta Řeporyj charakterizoval, jsem se asi definitivně zbláznil. Proč příště nezkusit místo prezidenta raději prezidentku? Máme v ČR nějakou vhodnou kandidátku? Ale jistěže! A hned minimálně tři! Všechny dámy jsou vzdělané, inteligentní, mají praktické zkušenosti s politikou a s politiky. A všechny jsou bohužel nevolitelné, protože nejsou vhodnými kandidátkami pro "demokratické" strany. A co je paradoxní, ani jedna z nich není vhodnou kandidátkou pro naše feministky.

Jana Bobošíková
Inteligenci jí nikdo nemůže upřít, její politický turismus není v porovnání s jinými nic příšerného, leč má mnoho nepřátel, kterým je značně nepohodlná.
JUDr. Klára Samková
Inteligentní dáma, kvůli předsudkům ale nevolitelná. Spíš si ji umím představit na jiném postu, proč ne jako ombudsmanku? Sakra, to by po blízké příbuzné Jabba Hutta byla skvělá změna!
Ing. Alena Vitásková
Vyložená bojovnice kterou se určité kruhy rozhodly zničit. Jestli někdo tvrdí, že policii a prokuraturu nelze úkolovat a nic jako "účelovka" neexistuje, tato dáma je zářným příkladem opaku.
JUDr. Daniela Kolářová
To nejlepší nakonec! Přiznám se bez mučení, oznámit tato dáma kandidaturu, má můj hlas a nejspíš i finanční příspěvek, jako že jsem nikdy na politiku nepřispěl. A určitě bych pro ni agitoval v rodině a u přátel. Milá, chytrá dáma, má ale jednu "vadu". Má ráda muže a ve svých článcích to dává nepokrytě najevo. Ale protože je zastánkyně klasické rodiny, pro feministky, "progresivní liberály" a "demokratické" strany rovněž nevolitelná.

Proč není v mém seznamu Dana Drábová? Této dámy si velmi vážím, ale proboha! Ať zůstane tam kde je, protože tam kde je, odvádí naprosto špičkovou práci! Skvělá odbornice na svém místě. Klidně jmenovat doživotně.

A proč ne Lenka Bradáčová? No ... víte jak jsem psal o té falši? ... Prostě po státním převratu Nečasovy vlády, různých Rekonstrukcí státu, Neovlivní apod. z této dámy vážně nemám dobrý pocit. Takže tak.

Pokud jste dočetli až sem, zkuste se nad mým výběrem trošku zamyslet a přiznat si, že na mém něco bude. A když na to přijde, proč nepodpořit zmíněné dámy? Rozhodně lepší, než naši předchozí kandidáti. A bojím se, že i naši budoucí kandidáti :-(.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Allowed HTML tags: <img> <a> <em> <strong> <cite> <code> <var> <abbr> <acronym> <kbd> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <blockcode> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <table> <tbody> <thead> <tfoot> <tr> <td> <th> <p>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>.
  • You may link to Gallery2 items on this site using a special syntax.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Je mi to moc líto, ale kvůli spamovacím robotům jsem musel zavést toto nepopulární opatření
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.