Jsou lidé z Tyre Extinguishers teroristé?

Jsou lidé z hnutí Tyre Extinguishers teroristé? Samozřejmě jsou! Ačkoliv sám SUV nevlastním mám pro tento svůj postoj hned několik důvodů.

1.) Tím prvním důvodem je, že majetek by měl být nedotknutelný a na cizí majetek se prostě nesahá. Kdo jim k tomu dal oprávnění? Vzali zákon do vlastních rukou? Co kdyby na ně nastoupil soudce lynč? Fakt bych jim to moc přál aby se vyskytl někdo, kdo se nebojí problémů se zákonem. Nebo jsme už zase v nějaké nové totalitě? Ať mi to tedy ten šašek, ministr vnitra Rakušan, co tvrdí že je demokrat, nějak vysvětlí, proč oni mají právo mi demolovat auto, ale já svůj majetek chránit nemohu.
2.) Ti gauneři vypustí jedno kolo. Tímto typem vozidel jezdí i matky s dětmi a důchodci, kteří si vypuštěné pneumatiky nemusí všimnout, a během jízdy může dojít k dopravní nehodě. Opravdu si tohle vezmou na svědomí? Není to náhodou trestný čin? Co Vy na to pane ministře?
3.) Vypuštění jedné pneumatiky znamená její poškození. A světe div se, pneumatiky se mění v páru. A co když se nepoškodí jen pneumatiky?
4.) SUV si kupují nejen zazobaní podnikatelé, ale i maminky s dětmi a důchodci. Lépe se jim do nich nastupuje, jsou pohodlnější a hlavně, je v nich přeci jen více místa. Kolik lidí se vejde do Škoda Octavia? Max. 5. Některá SUV jsou prostornější a vejde se do nich více lidí. Ale vysvětlujte to těm teroristům.
5.) Vyloženě mě baví argument, že oni přece nevypouštějí pneumatiky SUV tělesně postižených. Jak takové auto poznají? Náš Ondra je držitelem ZTP/P a máme možnost používat modrou kartičku, která nám zajišťuje možnost parkovat na pro to vyhraněných parkovištích. Víte vůbec vy parchanti, že tu kartičku nemůžete použít v případě, když sám nejste tělesně postižený, ale pouze v jeho doprovodu? Co když budu parkovat ve městě s SUV, se kterým následně chci jet pro tělesně postiženého syna? Jak to poznají? Věí vůbec ti zmanipulovaní tupci o tom pravidlu s modrou kartičkou? A vědí o tom, že za její zneužití je odebrána a dotyčná osoba, na kterou je vázána, má pak smůlu? Člověk se snaží chovat vůči ostatním ZTP/P ohleduplně, ale takhle riskuje poškození vozu.
6.) Jak se má člověk zachovat, když na jeho mobilitě závisí několik dalších lidí? Během jedné jízdy naším autem odvezu včetně mě celkem 6 lidí. Jak tuhle "sdílenou" jízdu z toho SUV poznají? Vždyť se snažím chovat ekologicky a budu po zásluze potrestán?

Může mi někdo z těch lidských zrůd vyvrátit mé závěry tak, abych to pochopil? Jsem pěkně hnusný. Lidem z těchto tzv. ekologických hnutí přeju, aby opravdu potřebovali dojet jakýmkoliv automobilem do nemocnice a nestihli to včas, anebo byli ostatními motoristy odmítnuti. Ohrožují a omezují mě, jsou to moji nepřátelé. Hlaveň pušky do té vaší zmanipulované makovice a vystřelit do dutiny lebeční. Stejně tam "vážení" zmanipulovaní "ekologové" nic jiného nemáte.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Allowed HTML tags: <img> <a> <em> <strong> <cite> <code> <var> <abbr> <acronym> <kbd> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <blockcode> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <table> <tbody> <thead> <tfoot> <tr> <td> <th> <p>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>.
  • You may link to Gallery2 items on this site using a special syntax.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Je mi to moc líto, ale kvůli spamovacím robotům jsem musel zavést toto nepopulární opatření
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.